Naprawy i Remonty


Serwis
W zakresie naszej działalności znajdują się szeroko rozumiane naprawy i remonty żurawi, urządzeń dźwignicowych, podestów ruchomych ,towarowych i do przewozu osób , wózków jezdniowych koparek , ładowarek , pras do złomu oraz innych maszyn i urządzeń.
Usługi serwisowe wykonywane są w siedzibie firmy w Trzebiszewie i Gorzowie Wlkp. jak również przez serwis mobilny , w miejscu wskazanym przez klienta. Oferta obejmują również naprawy podzespołów , pomp , silników, szeroko rozumianych układów hydraulicznych , wykonywanie przewodów hydraulicznych , filtrację olejów hydraulicznych, a także projektowanie i wykonanie układów hydraulicznych wg. wskazań klienta.
Jesteśmy autoryzowanym serwisem takich producentów jak:
-Meillerr,
-Hewea,
-Fassi
-Socage
-Hyva
-Bar Cargolift
-Dhollandia.
W ramach współpracy z tymi firmami wykonujemy pełny zakres napraw , w tym gwarancyjne i pogwarancyjne.
W celu zapewnienia pełnej obsługi przeprowadzamy przeglądy konserwacyjne i naprawy , a także przygotowujemy dokumentacje techniczną i asystujemy przy badaniach prowadzonych przez pracowników Urzędu Dozoru Technicznego.
Nasz serwis prowadzi sprzedaż części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych.
Na miejscu zapewniamy naszym klientom podstawowe komponenty taki jak , uszczelnienia hydrauliczne , przewody hydrauliczne , pompy tłoczkowe i zembate, multiplikatory oraz materiały eksploatacyjne takie jak oleje i smary.
Prowadzimy równie naprawy zaworów ciśnieniowych wykorzystywanych między innymi w ciepłownictwie.